Komasowani

Budownictwo, dom i ogród

Projektowanie wnętrz
Poradnik

Projektowanie wnętrz – kiedy warto sięgnąć po specjalistę?

Samodzielna aranżacja wnętrz nie jest łatwa i wymaga podejmowania szeregu decyzji, które mogą powodować pewne dylematy. W wielu sytuacjach warto więc sięgnąć po fachową pomoc sprawdzonego architekta. Doświadczony projektant wnętrz pomaga inwestorom wykonać remont z dużą precyzją i zachowaniem rozsądnego budżetu. Indywidualna usługa projektowania i aranżowania wnętrz obejmująca także autorski nadzór nad realizacją całego przedsięwzięcia to najlepsze rozwiązanie dla klientów prowadzących dynamiczny tryb życia i wypełniających liczne obowiązki prywatne lub zawodowe każdego dnia.

Sprawdzone rozwiązania w aranżacji wnętrz

Pracownia, która od lat wykonuje profesjonalne projekty sięga wyłącznie po sprawdzone rozwiązania. Projekt spełnia najwyższe standardy, a każdy pokój jest nowoczesny i przytulny. Kompletna aranżacja wnętrz od podstaw tylko wydaje się być łatwa dla osób zupełnie niedoświadczonych. W rzeczywistości architekt wnętrz wykonuje projekt oświetlenia, wizualizacje 3D każdej ściany w mieszkaniu, a także precyzyjne instrukcje w dokumentacji dla pojedynczych wykonawców pracujących przy realizacji remontu.

Projektowanie wnętrz

Przyjemne i szybkie zakupy

Dobór mebli, kolorów i materiałów to kompleksowe projektowanie wnętrz dla klienta. Dużym ułatwieniem, w którym specjalista od projektowania przestrzeni okazuje się nieocenioną pomocą jest stworzenie precyzyjnej listy potrzebnych elementów. Architekt wnętrz wykorzystując w projekcie konkretne materiały i przedmioty, od razu zawiera je w szczegółowej liście zakupów dla klienta. Dzięki temu zrobienie zamówienia i dobór mebli nie stanowi żadnego problemu, gdyż klient otrzymuje dokładne opisy, a nawet adresy konkretnych sklepów lub hurtowni. 

Projektowanie wnętrz

Współpraca z ekipą wykonawców

Kompleksowa usługa, jaką oferuje dobry architekt wnętrz to między innymi współpraca z wszystkimi wykonawcami remontu. Ekipa uzyskuje bardzo konkretne wskazówki oraz instrukcje, jak wykończyć i zaaranżować każdy pokój, aby projekt został odzwierciedlony w rzeczywistości. Wielu inwestorów nie ma narzędzi oraz możliwości negocjowania oraz ustalania wszystkich szczegółów z wykonawacmi, dlatego pomoc projektanta jest na wagę złota.

Materiał zewnętrzny